Jdi na obsah Jdi na menu
 


LIPPY AND MESSY

27. 9. 2008

DVD k výuce angličtiny pro předškolní a mladší školní věk.

 

ObrazekNedávno jsem se seznámila  s oblíbeným výukovým kurzem na DVD k výuce angličtiny.

Produkt Lippy and Messy získal několik významných ocenění, např: Ocenění za inovaci ve výuce jazyka v rámci Evropy, Cenu za nejpřátelštější produkt pro děti (Polsko), Ocenění Britské rady za inovaci.

Kdo jsou Lippy a Messy? Dva komičtí klauni, kteří provázejí děti na jejich pohádkové cestě za angličtinou. Dalším průvodcem je kouzelník slovíček - Wizzy. Výukový program respektuje způsob, jakým se učí malé děti (od slyšeného k mluvenému). Příběhy jsou založeny na častém opakování, výrazných gestech, práci s písničkami a říkadly.

Komu je výukový kurz určen? Základy komunikace v angličtině si mohou pomocí tohoto kurzu osvojit předškolní děti (včetně batolat) až po žáky 4. třídy. Děti mohou sledovat DVD ať už doma s rodiči, ve školce nebo v rámci školní výuky.

 

Výukový program ocení zejména:

  • rodiče - mohou tak spolu s dětmi proniknout do kouzelného světa angličtiny. Rodiče mají možnost se svými dětmi zažít  spoustu hezkých chvilek, ať už při sledování či čtení příběhů, dokreslování, lepení nálepek do kniihy..
  • učitelky v MŠ - výukový program je uzpůsoben i pro děti, které ještě nepíší. Učitelům poskytuje náměty, jak dále s dětmi pracovat.
  • učitele v ZŠ - pro zpestření výuky či k opakování již naučeného.

 

 Součástí DVD je také 20 stránková barevná učebnice s omalovánkami a nálepkami. Na každém DVD je 10 krátkých (cca 4 minutových epizod), včetně písniček a říkanek.

Kde lze najít další informace?

 

 

 Zdroj  fotografií: http://www.lippymessy.cz/